Charytatywna aukcja lalek ratujących życie dzieci.

Już w najbliższy poniedziałek 15 grudnia 2014 roku odbędzie się charytatywna aukcja szmacianych lalek. Zaczynamy o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej naszej szkoły. Cena wywoławcza to 10 złotych.

Licytowane lalki nie są zwykłymi szmaciankami, to małe dzieła sztuki przygotowane przez dzieci, rodziców czy dziadków. Lalki mają imiona, kraj pochodzenia i zainteresowania.

Po co to wszystko zapytacie Państwo. Otóż w Sudanie Południowym giną dzieci i będą ginąć jeżeli nie zrobimy czegoś w tej sprawie wspólnie z patronem naszej szkoły, z UNICEFEM, który w III edycji projektu Wszystkie Kolory Świata wraz z ambasadorami dobrej woli UNICEF prosi Państwa o pomoc.

Kupując lalkę mogą Państwo uratować życie prawdziwego dziecka w Sudanie Południowym i dać nadzieję tym najmniejszym, bezbronnym istotom, którym przyszło żyć w tak trudnych warunkach.

Więcej informacji o sytuacji w Sudanie Południowym znajdziecie Państwo pod adresem www.unicef.pl, a o samym projekcie w naszych wpisach.

Wszystkie środki zebrane podczas licytacji zostaną przekazane dla UNICEF’u. Poniżej galeria „Dzieł sztuki”, które dzięki Państwu powstały. Czekamy na Państwa obecność na poniedziałkowej licytacji.