Uczymy o UNICEF

Dnia 10 marca 2017 roku,  w klasie II E, odbyła się lekcja na temat Konwencji Praw Dziecka – UNICEF. Zajęcia przygotowały i przeprowadziły wychowawczyni Małgorzata Czaban oraz nauczyciel wspomagający Justyna Rypińska. Nasi uczniowie mieli okazję poznać współczesną problematykę PRAW DZIECKA. Dzieci brały udział quizach i zabawach mających na celu uświadomienie istnienia różnych kultur, religii oraz narodowości. Jako podsumowanie lekcji uczniowie narysowali portrety dzieci z różnych krajów świata. Wszystkie wykonane rysunki były kolorowe, pomysłowe oraz bardzo interesujące. Prace dzieci będą atrakcyjną ozdobą naszej szkolnej ściany.