Zamknij

Informacje od Rady Rodziców dotyczące ubezpieczenia

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców informuje, że została podpisana umowa ubezpieczeniowa na rok szkolny 2017/2018 z Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Do wyboru są 3 warianty ubezpieczenia – z Sumą Ubezpieczenia 12 000zł i 20 000zł oraz 15 000zł z rozszerzeniem na uprawianie sportów (dla klas sportowych oraz wszystkich dzieci, które uczęszczają na dodatkowe zajęcia sportowe). Jeśli rodzice nie chcą ubezpieczyć dziecka w szkole należy podpisać oświadczenie o rezygnacji z ubezpieczenia. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo tutaj.