Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zapraszamy na Festyn już w najbliższy poniedziałek

Już 2 października 2017 roku w godzinach 16:00 – 18:00 w Naszej Szkole (przy ul. Jeziołowicza2) odbędzie się coroczny  Jesienny Festyn Sportowo-Rekreacyjny. Tym razem hasłem przewodnim wydarzenia będzie „Skocz po zdrowie”.

Atrakcji jak zwykle nie zabraknie, bo w programie jest między innymi:

  • Prezentacja umiejętności wokalnych i tanecznych uczniów Mam Talent
  • Rozstrzygnięcie konkursu Jesienny Parasol
  • Konkurencje sportowe Dla silnych, sprytnych i szybkich
  • Konkurencje Rodzinne
  • Loteria fantowa
  • Kiermasz babeczek
  • Warsztaty plastyczne Ziemniaczane Obrazy

i oczywiście wiele, wiele innych…..

Serdecznie zapraszamy