Zamknij

Zebranie Rady Rodziców

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie informuje, że najbliższe zebranie odbędzie się w dniu 12 października 2017 roku w budynku przy ulicy Jeziołowicza 2 o godzinie 17:30, w sali 119.

Rada Rodziców prosi, by na posiedzeniu obecni byli skarbnicy z trójek klasowych.

Po zebraniu Rady Rodziców odbędzie się spotkanie trójek klasowych rodziców klas trzecich gimnazjalnych, na którym omówione zostaną kwestie dotyczące balu gimnazjalnego.