Trwa nabór do klas sportowych

Szanowni Państwo,

trwa nabór do IV, VI i VII klasy sportowej o profilu piłka siatkowa

Wszystkie ważne dla Państwa informacje, które mają za zadanie rozwiać wątpliwości i ułatwić proces zapisania dziecka do siódmej klasy są zamieszczone w zakładce REKRUTACJA.

Tam też znajdziecie Państwo gotowe do pobrania i wypełnienia dokumenty niezbędne w procesie rekrutacyjnym.

W każdy poniedziałek, środę i piątek trenerzy Sergiusz Salski, Danuta Małachowska-Pardo i Katarzyna Przeradzka prowadzą zajęcia dla kandydatów do klasy sportowej, które odbywają się w sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie przy ul. Jeziołowicza 2.

Podania przyjmujemy do 30 kwietnia 2019r.

Dokumenty składać można w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 33 im Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie w budynku przy ul. Jeziołowicza 2.