Zamknij

Baza szkoły

Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Narodu Funduszów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie zlokalizowana jest na osiedlu Pieczewo przy ul. Stramkowskiej 13.

Budynek szkoły otoczony jest zielenią. Na terenie placówki znajduje się również boisko szkolne i ekologiczny plac zabaw, na których dzieci mogą pozytywnie spożytkować energię.

By dobrze realizować podstawę programową Nasza Szkoła dysponuje jasnymi ciepłymi salami, w których nasi uczniowie zdobywają wiedzę w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, religii i języka angielskiego. Klasy, w których dzieci zdobywają wiedzę są w pełni dostosowane do realizacji założeń Nowej Podstawy Programowej, tzn że w sali poza częścią typowo dydaktyczną, znajduje się część do zabawy i odpoczynku.

Chcemy, by nasi uczniowie potrafili odnaleźć się w XXI wieku, więc dysponujemy pracownią komputerową, w której dzieci mogą poznawać świat komputerów nie tylko w teorii, ale również w praktyce.

W zdrowym ciele, zdrowy duch, a zatem poza ćwiczeniem umysłów, uczniowie ćwiczą również ciała na sali gimnastycznej.

Szkoła dysponuje również dwoma dużymi świetlicami, w których dzieci mogą po zajęciach nie tylko odpocząć, ale również uczestniczyć w ciekawych zajęciach czy po prostu odrobić lekcje pod czujnym okiem pedagoga.