Jeziołowicza 2

Koła i zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

okres I

Lp. Nazwisko i imię Dzień tygodnia, godzina, klasa
ZDW 1 ZDW 2 ZRU Koło
1. Beczak-Janukowicz Monika Środa

1410-1455

s.102

2. Berrgrün Regina Poniedziałek

8B  1410 – 1455

8A 1505-1550

Czwartek 6C

1410 – 1455

s.115

Czwartek 8A, 8B

1505-1550

s.115

3. Buczyłko Nina Poniedziałek

1315 – 1400

s.14

Piątek

1410-1455

s.14

4. Burdzyńska Marta Poniedziałek

1410-1455

s.113

  Środa

1505-1550

s.113

 
5. Cichocki Jarosław
6. Drozd Dorota „Spójrz inaczej”

Wt. 1410-1455

Pt. 730-815

s.111

Biologiczne

………………

s.204

7. Firek Beata Miłośników Turystyki

Soboty wg PTTK

8. Franusz Barbara Czwartek

730-815

5E s.111A

9. Gawenda Małgorzata Poniedziałek

730-815

sala nr 13

Wtorek

1410-1455

sala nr 13

10. Gieczewska Małgorzata Zajęcia rozwijające wiedzę religijną

piątek 1410-1455

sala nr 106

11. Gładkowski Krzysztof BRD

czwartek

1410-1455

s.23

12. Górska Anna „Spójrz inaczej”

Wt. 1410-1455

Pt. 730-815

s.111

13. Iwańska Iwona
14. Janicki Michał Fanies Rocks

Poniedziałek

730-815

s.207

15. Jatczak Barbara Wtorek

1410-1455

s.202

16. Jóźwiak Teresa
17. Kaczmarczyk Jadwiga Poniedziałek

1315   1400

6D

s.107

Wtorek

730   815

5E, 5G

s.107

Zajęcia przygotowujące do egzaminu 8B

Wtorek

1410   1455

18. Karaś Marta PCK

Czwartek

1505 – 1550

s.202

19. Klamra Tomasz Piłka nożna IV-V

Środa

1700 – 1830

20. Kotańska Justyna Wtorek

730-815

6E, 6F

s.16

Piątek

730-815

5A, 5F

s.16

21. Kowalewicz Małgorzata Poniedziałek

1505 – 1550

5A, 5F

s.24

Poniedziałek

1410   1455

6A, 6B

s.24

22. Kozłowski Kamil Piłka nożna

Piątek

1400 – 1530

23. Kraszewska – Szmidt Izabela Poniedziałek

730-815

5A

Wtorek

730-815

4A, 4B

5A spotkania indywidualne
24. Krawczyńska Joanna
25. Kryłowski Norbert Zajęcia rozwijające wiedzę religijną

Środa 1410-1455

s.106

26. Kurpis Dariusz
27. Lachowski Rafał Koszykówka

Czwartek

1505 – 1550

28. Lasota Ewa Czwartek

730   815

6A, 6C

s.108

Poniedziałek

1410   1455

6A, 6C

s.16

29. Legowicz Krzysztof Środa

1410   1455

5C,5G

s.1

Czwartek

1410   1455

5E

s.1

Wtorek

1410   1610

Piątek

1410   1610

szatnia

30. Łaszczych Izabela Środa

1500-1600

kl. 4-5 dz.

Koszykówka z elementami LA

31. Małachowska-Pardo Danuta Siatkówka

Wtorek

1500-1600 kl. IV-V

1600 – 1700 kl.III

32. Markowicz-Bembenek Marzenna Czwartek

730   815

5B, 5E

s.206

Wtorek

1410   1455

5F, 5G

s.206

Koło filmowe

Środa

730   815

33. Michałowska Agnieszka
34. Mieszczyńska Joanna Poniedziałek

1410-1455

5B, 5D, 5E, 5F

s. 208

Czwartek 1315-14.00

Piątek 13.15-14.00  s.208

Autorski projekt „Zakręceni Odkrywcy”

Według potrzeb

35. Morzyc Mariusz Piłka nożna kl.VI

Środa

1700 – 1830

36. Niedzielska Małgorzata wtorek

825-910

6A, 6B

s.15

piątek

1410-1455

6A, 6B

s.15

37. Niewęgłowska Małgorzata Poniedziałek

1410-1455

5B,5E

s.7

Środa

1410-1455

5B,5E

s.7

38. Piwiszkis Klaudia
39. Przeradzka Katarzyna Zajęcia ogólnorozwojowe z el. piłki siatkowej

Wtorek

1500 – 1600

Siatkówka  kl.VIII SOS

Wtorek,

1600 – 1700

40. Rojek-Szulich Joanna
41. Rymkiewicz Zofia
42. Salski Sergiusz
43. Sawicka Agnieszka Języka migowego

Wtorek

730   815

44. Stefanowicz Magda Czwartek

1400 – 1500

ZKK 5G

Apteczka emocjonalna

Środa

1215-1300

45. Szafranek Dariusz Wtorek

1410-1455

6D, 6E, 6F

s.12

Poniedziałek

1315-1400

6D, 6F

 

1410-1455

6E

Szachy

Wtorek

1505-1550

s.12

46. Wąsowska Tetiana Poniedziałek

1410-1455

s.112

Piątek

1410-1455

5a,5c2, 5d

s.112

SK Wolantariatu

Wg harmonogramu akcji

47. Kwiatkowska Lidia Poniedziałek

920-1005

3A

s.208

Piątek

920-1005

3A

s.208

48. Neugebauer Małgorzata  

Poniedziałek

1215 – 1300

3D

s.111

„Szklana kula”

Czwartek

1215 – 1300

s. 111

49. Wilczewska – Senetra Elżbieta Środa

920-1005

3C

s.111

Poniedziałek

1015-1100

s.111

50. Wójcik Jolanta Środa

1215 – 1300

3B

s.111

„Szklana kula”

Czwartek

1215 – 1300

s. 111