Zamknij

Nazwa, autorzy, wydawnictwo

Realizujący

1

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do klasy I zamawiane przez szkołę w związku z nowelizacją ustawy o systemie oświaty.

L. Kwiatkowska

J. Wójcik

E. Wilczewska-Senetra

M. Neugebauer

2 Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do klasy II zamawiane przez szkołę w związku z nowelizacją ustawy o systemie oświaty.

M. Prawdzik

E. Domańska

3

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do klasy III zamawiane przez szkołę w związku z nowelizacją ustawy o systemie oświaty.

K. Szul

B. Ambrosewicz

H. Legowicz

J. Łukuć