Zamknij

Rada rodziców

W skład Rady Rodziców wchodzą przedstawicie wszystkich oddziałów szkolnych. W roku szkolnym 2017/2018 funkcje w Radzie Rodziców pełnią:

Przewodnicząca – Marta Kozłowska

Z-ca Przewodniczącej

Skarbnik

Sekretarz

Kontakt e- mail : radarodzicowsp33@gmail.com

UBEZPIECZENIE

Informujemy, że została podpisana umowa ubezpieczeniowa na rok szkolny 2017/2018 z Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Do wyboru są 3 warianty ubezpieczenia – z Sumą Ubezpieczenia 12 000zł i 20 000zł oraz 15 000zł z rozszerzeniem na uprawianie sportów (dla klas sportowych oraz wszystkich dzieci, które uczęszczają na dodatkowe zajęcia sportowe). Jeśli rodzice nie chcą ubezpieczyć dziecka w szkole należy podpisać oświadczenie o rezygnacji z ubezpieczenia.

Składki za ubezpieczenie wpłacamy do skarbnika klasowego (na najbliższym zebraniu), który sporządza listę uczniów wraz z wybranym wariantem ubezpieczenia (lista do pobrania poniżej). Skarbnik każdej klasy wpłaca pieniądze jedną wpłatą za całą klasę na konto RR, do końca listopada, w tytule przelewu wpisując klasę, której wpłata dotyczy (np. ubezpieczenie 2a(SP33) lub 3cg). Listę z wykazem uczniów skarbnik składa w sekretariacie szkoły.

Dzieci są ubezpieczone od 1 października 2017r.

Pozdrawiam,
Marta Kozłowska

Pliki do pobrania:

Wzór oświadczenia o rezygnacji

Ogólne warunki ubezpieczenia, którym objęci są uczniowie szkoły.

Sposób zgłoszenia Szkody

Wniosek zgłoszenia szkody

Warianty ubezpieczenia

Opis zakresu ubezpieczenia rok szkolny 2017/2018