Rada rodziców

W skład Rady Rodziców wchodzą przedstawicie wszystkich oddziałów szkolnych. W roku szkolnym 2018/2019 funkcje w Radzie Rodziców pełnią:

Przewodniczący – Karol Zamojski

Z-ca Przewodniczącego – Magdalena Kotecka

Skarbnik – Katarzyna Klimaszewska

Sekretarz – Kamila Korzeniecka

Kontakt e- mail : radarodzicowsp33@gmail.com

Numer konta: 94 1020 4900 0000 8102 3049 9528

Kolejne zebranie Rady – 20.11.2018r.  , godz. 17:30 sala konferencyjna (119) w budynku przy ul. Jeziołowicza 2.

Poniżej znajdują się istotne informacje dotyczące ubezpieczenia w roku szkolnym 2018/2019 oraz składek na Radę Rodziców.

I. UBEZPIECZENIE w roku szkolnym 2018/2019

Ubezpieczycielem w bieżącym roku będzie firma Axa.  Oferta obejmuje trzy różne składki do wyboru:
– 28,8 zł
– 49,5 zł
– 78,3 zł

Wszystkie informacje dostępne są w ulotce załączonej poniżej oraz dysponują nimi trójki klasowe i wychowawcy klas.

Uprzejmie prosimy rodziców o:
– wybranie wysokości ubezpieczenia z trzech dostępnych opcji
– wpłacenia wybranej kwoty do skarbnika klasowego do 25 października,
– wpisanie danych dziecka na właściwą listę (zgodną z wybraną wysokością kwoty ubezpieczenia).

Pieniądze na ubezpieczenie zbiera WYŁĄCZNIE skarbnik trójki klasowej.
Skarbnik trójki klasowej dysponuje również listami do podpisu.

Pliki do pobrania:

Warianty ubezpieczenia – ulotka

Warunki ubezpieczenia NNW 2018-2019

II. SKŁADKI

Bardzo uprzejmie prosimy o wpłacanie składek na Radę Rodziców. Dzięki zebranym środkom możemy efektywnie wspomagać rozwój naszych dzieci i proces dydaktyczno-wychowawczy, finansując nagrody w konkursach szkolnych, dofinansowując wyjścia i wyjazdy uczniów oraz uczestnicząc w szeregu inicjatyw istotnych dla społeczności uczniowskiej.

Decyzją Rady Rodziców składki są na identycznym poziomie jak w ubiegłym roku szkolnym i wynoszą:

30 zł – pierwsze dziecko
20 zł – drugie i kolejne dziecko w rodzinie

Podobnie jak w ubiegłym roku, ogłaszamy KONKURS-ZACHĘTĘ:

klasy które wpłacą składki od wszystkich uczniów z klasy, uzyskają zwroty na fundusz klasowy:
a. jeśli do końca października, to 30% wpłaconych środków wraca na fundusz klasowy
b. jeśli do końca listopada, to 20% wpłaconych środków wraca na fundusz klasowy
c. jeśli do końca grudnia, to 10% wpłaconych środków wraca na fundusz klasowy

Wpłat na Radę Rodziców dokonujemy WYŁĄCZNIE do skarbników trójek klasowych, którzy przekażą je na konto Rady Rodziców.

Zachęcamy gorąco do wpłat. Środki z funduszu Rady Rodziców są istotnym wsparciem dla naszych uczniów. Dla każdego z nas to mało znacząca kwota, która w sumie daje wielką radość dla wielu uczniów. Ile wpłat – tyle wsparcia.

Z rodzicielskimi pozdrowieniami, Rada Rodziców SP 33 w Olsztynie