Zamknij

Samorząd uczniowski

Do głównych zadań Samorządu Uczniowskiego należy zaangażowanie wszystkich uczniów w życie szkoły i rozwijanie samorządności uczniowskiej.

Bierzemy udział w ogólnopolskim programie „SZKOŁA BEZ PRZEMOCY”

Samorząd Uczniowski organizuje na terenie szkoły akcje charytatywne:

•  rozprowadzenie wśród dzieci cegiełek przesłanych przez Fundację na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”;
  • „Podziel się jabłkiem – podziel się zdrowiem”;
  • „Gwiazdkowa Niespodzianka” – pomoc w zbiórce paczek dla najbardziej potrzebujących;
  • całoroczny udział w akcji „Gorączka złota”.

ZARZĄD SAMORZĄDU SZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

PRZEWODNICZĄCY – Natalia Nuzikowska kl. IIIcg