Stramkowskiej 13

Koła i zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

I okres

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Nazwa koła /zajęcia

 

Dzień tygodnia /godzina sala
1. Ambrosewicz Barbara Koło plastyczne „ Mały artysta” Kl.2 Wtorek:13.55-14.40 7
2. Banasiak Anna Zabawy z matematyką  kl.2 Czwartek:14.50-15.35 9
3. Chmiel- Kosińska Anna Bajka -pomagajka  kl.1 Czwartek:9.20-10.05 15
4. Czaban Małgorzata Koło turystyczne niedziela w terenie
5. Domańska Ewa Podstawy gry w szachy kl.2 Poniedziałek: 15.45- 16.30 18
6. Głowacka Ewa Wiem, umiem, potrafię…Kl.1c Poniedziałek: 13.50-14.35 5
7. Jędrzejewska Anna Przyjaciele Zippiego

Gimnastyka poranna po angielsku

Piątek: 9.30-10.00

Piątek 7.00-7.25

 15

sala gimnastyczna

8.  Kłodawska-Dulka Elżbieta Moliki Książkowe

Bajkoterapia

Środa: 8.25-9.10      Poniedziałek: 13.00-13.45 biblioteka

biblioteka

9. Kwiatkowska Lidia Zajęcia plastyczne Piątek:9.20-10.05 208
10. Legowicz Hanna Koło plastyczne „Mały artysta” kl.2 wtorek 7
11.  Michniewicz Monika Koło podróżnicze Obieżyświat Sobota w terenie
12. Ostrowicka Karolina Ruch Rozwijający dla Dzieci wg Metody W. Sherborne kl. I-III Środa: 12.15-13.00 MSG
13. Prawdzik Mariola Koło „Podstawy gry w szachy” Wtorek 7.30 – 8.15 21
14. Rypińska Justyna Zajęcia z pierwszej pomocy Kl.2a

Zajęcia uczące akceptacji, tolerancji i integracji     kl. 2a

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne          kl. 2a

wg harmonogramu

 

wg harmonogramu

 

wg harmonogramu

s.18

 

s.21

15. Suchecka Sylwia Koło turystyczne niedziela w terenie
16. Trzcińska- Szul  Ilona SK Wiewiórka PCK Wtorek: 11.10-11.55
17.  Wysocka Maja Ruch Rozwijający dla Dzieci wg Metody W. Sherborne kl. I-III Środa: 12.15-13.00 MSG
18. Zastawna Magdalena Koło podróżnicze Obieżyświat Sobota w terenie
19. Zielińska Halina SKS

Koło tenisa stołowego

Środa: 10.00-12.00

Piątek:10.15-11.00

hol

 

INNE  ZAJĘCIA DODATKOWE

w roku szkolnym 2019/2020

I okres

L.p. Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęcia

Zajecia płatne

Dzień tygodnia /godzina sala
1. Ewa Domańska zdw- kl.1a Piątek:9.20-10.05 21
2.

 

 Mariola Prawdzik Zdw- kl.1b Czwartek:10.15-11.00 21
3.

 

Ewa Głowacka Zdw-1c Wtorek:13.50-14.35 5
4. Monika Michniewicz Zdw- 1d Czwartek:11.10-11.55 21
5.  Katarzyna Szul Zdw-1e Wtorek:15.40-16.25 19

 

6. Magdalena Zastawna Zdw-1f Poniedziałek: 10-15-11.00 10
7. Ilona Trzcińska-Szul Zdw-1g Wtorek:10.15-11.00 21

 

8. Barbara Prątnicka Zdw-2a

 

Środa:13.00-13.45 21

 

9. Barbara Ambrosewicz Zdw-2b

 

Wtorek: 13.00-13.45 21
10. Hanna Legowicz Zdw-2c Piątek:11.10-11.55 10
11. Sylwia Suchecka Gimn. Korekcyjna Kl.2d Czwartek:8.25-9.10 MSG
12.

 

Anna Banasiak Zdw-2e Poniedziałek:9.20-10.05 10
13. Małgorzata Czaban Zdw-2f Środa 12.05-12.50 8