Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zajęcia pozalekcyjne

Strona w aktualizacji

 

Koła i zajęcia pozalekcyjne w II sem. 2016/2017

L.p.

Nazwisko nauczyciela

Nazwa koła zajęcia

Termin

sala

1. Ambrosewicz Barbara Chcę wiedzieć więcej wtorek
14:50-15:35
10
2. Ambrosewicz Barbara Ortograficzne łamanie głowy – kl.2
czwartek
11:050-11:55
7
3. Banasiak Anna koło plastyczne
poniedziałek
8:30-9:30
15
4. Buczyłko Nina Zabawy matematyczne
wtorek
11:05-11:55
Sala gimn.(dół)
5. Buczyłko Nina Zajęcia doskonalące umiejętności uczniów
wtorek
11:55-12:05
bibl./świetl.
6. Cybulska Wiesława Koło matematyczne „Żaczek”
poniedziałek
15:45-16:30
20
7. Czaban Małgorzata Koło plastyczne
poniedziałek
8:25-9:10
8
8. Czaban Małgorzata Koło młodego badacza
wtorek
8:25-9:10
20
9. Danilczuk Anna Koło plastyczne
poniedziałek
8:30-9:30
15
10. Domalewska Barbara Chcę dobrze czytać i pisać
czwartek

10:50 – 11:20

 10
11. Domańska Ewa Koło zainteresowań – „Na dobry start” – kl.1 poniedziałek

15:45 – 17:00

18
12. Janus Katarzyna Koło religijne dla klas 2 i 3 wtorek
8:25 – 9:10
8
13. Janus Katarzyna Koło religijne dla klas 2 i 3 czwartek
13:00 – 13:45
8
14. Kiełbasa Anna Zajęcia socjoterapeutyczne środa
8:25-10:05
sala gimn.

(dół)

15. Kłodawska-Dulka Elżbieta Moliki w Internecie – zajęcia czytelniczo-komputerowe piątek
12:00 – 13:30
biblioteka
16. Kopko Danuta Z bajką przez życie środa

9:45 – 10:45

15
17. Kowalewicz Małgorzata Koło języka angielskiego „Learn more” klasy 2 i 3
czwartek
8:15 -9:00
20
18. Kowalewicz Małgorzata Koło języka angielskiego „Learn more” klasy 2 i 3
środa
14:50-15:35
20
19. Kurowska Magdalena Bajkoterapia piątek

10:00-11:00

17
20. Kwiatkowska Lidia Sprytne rączki wtorek

12:40 – 13:10

8
21. Legowicz Hanna Koło czytelniczo-plastyczne poniedziałek

16:40 – 17:40

7
22. Łukuć Judyta Koło taneczne wtorek
13:55 – 15:00
Sala gimn.(góra)
23. Neugebauer Małgorzata Koło teatralne „Szklana Kula” środa
13:00 – 14:40
sala gimn. (góra)
24. Neugebauer Małgorzata koło naukowo-artystyczne środa
12:05 – 12:55
sala gimn.
25. Neugebauer Małgorzata Koło matematyczne środa
14:50 – 15:35
9
26. Prawdzik Mariola Koło zainteresowań „Na dobry start” – kl.1 poniedziałek
15:45 – 17:00
18
27. Prątnicka Barbara Gimnastyka korekcyjna gr 1 wtorek

12:05 – 12:50

sala gimn.(góra)
28. Prątnicka Barbara Gimnastyka korekcyjna gr. 2
piątek
12:05 – 12:50

Sala gimn.(góra)

29. Rossochacka Halina Gimnastyka korekcyjna
wtorek
11:10 – 11:55

Sala gimn.(góra)

30. Rossochacka Halina PCK Szkolny Klub „Wiewiórka”
czwartek
12:05 – 12:50

15

31. Rypińska Justyna Zabawy ze słowem

(grupa zamknięta – kontynuacja)

piątek
7:30 – 8:25
gab. piel.
32.  Skomorowska-Leźnicka Danuta Koło religijne dla klas 2 i 3 środa
12:05 – 12:50
8
33. Skomorowska-Leźnicka Danuta Koło religijne dla klas 2 i 3 czwartek
13:00 – 13:45
8
34.  Stalończyk Sylwia Koło recytatorskie poniedziałek
11:10 – 11:55
15
35. Stalończyk Sylwia Koło plastyczne wtorek
11:10 – 11:55
15
36. Suhak-Mikołajska Malwina Sowa mądra głowa poniedziałek
12:40 – 13:30
17
37. Suchecka Sylwia Koło sportowe wtorek
9:20 – 10:05
sala gimn.(góra)
38. Suchecka Sylwia Koło turystyczne sobota/niedziela
39. Sztorc Monika Warmia moja miła wtorek
10:15 – 11:00
15
40. Sztorc Monika Koło języka angielskiego poniedziałek
13:00 – 13:45
15
41. Szul Katarzyna Zabawy z ortografią
wtorek

11:00 – 11:25

sala gimn. (dół)
42. Szul Katarzyna Zajęcia doskonalące umiejętności uczniów wtorek
13:20 – 14:20
8/bibl.
43. Wilczewska-Senetra Elżbieta Koło ortograficzne – Ortografia na wesoło wtorek
9:20 – 10:05
15/17
44. Wilczewska-Senetra Elżbieta Zajęcia taneczne 3c piatek
8:25 – 9:10
sala gimn.(góra)
45. Wójcik Jolanta Koło matematyczne środa
14:50 – 15:35
9
46. Wójcik Jolanta Koło teatralne „Szklana Kula” środa
13:00 – 14:40
sala gimn.(góra)
47. Wójtowicz Małgorzata Moliki w Internecie – zajęcia czytelniczo-komputerowe
piątek
12:00 – 13:30
biblioteka
48. Zielińska Halina Koło sportowe
wtorek
9:30 – 11:00
sala gimn.
49. Zielińska Halina Koło tenisa stołowego wtorek
8:45 – 9:30
sala gimn.
50. Żmijewska Małgorzata Zabawy ze słowem (grupa zamknięta – kontynuacja) poniedziałek

13:45 – 14:30

10