Sportowe sukcesy Naszych Uczniów

Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli rok szkolny od znakomitych sukcesów i wielu , wielu medali.

Uwierzyli, że wytrwały trening, motywacja wyzwala chęci do działania i uczestniczenia w różnych proponowanych przez nauczycieli  imprezach sportowych, zawodach.

18 września kilku chłopców z III klas  SP33 wzięło udział w Biegu Jakubowym (startowało 50 chłopców – wszyscy otrzymali medale), ale sukcesem niezaprzeczalnym okazał się bieg dla Nikodema Kurdzieko z kl III a, który zajął w swojej kategorii II miejsce .

Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli systematyczny udział w zawodach lekkoatletycznych na stadionie w Kortowie, w kolejnych „czwartkach lekkoatletycznych” ścigali się z uczniami innych szkół w biegu na 60 m, 300 m oraz skokach w dal i rzutach piłeczką tenisową. Wszystkie wyniki są przesyłane do Warszawy, a naszych uczniów czekają kolejne zmagania sportowe w październiku i wiosną. Po pierwszej edycji zawodów dziesięcioro uczniów naszej szkoły otrzymało już pierwsze medale.

Do wszystkich zawodów przygotowała dzieci Halina Zielińska.

1 października kolejni sportowcy  – dziewczynki i chłopcy z klas I, II i III SP33 wzięli udział w  kolejnych biegach przełajowych, które odbyły się w lesie koło Zazdrości podczas imprezy rekreacyjno – sportowej w leśniczówce. Było wesoło, wiele atrakcji, a najważniejsze były medale zdobyte za ciężkie biegi po pagórkowatym terenie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.