Jasełka

Jasełka to piękna tradycja, która wprowadza nas w świąteczny nastrój i przypomina historię narodzin Pana Jezusa.

22 grudnia 2011 r. uczniowie klas II i III naszej szkoły pod kierunkiem pani katechetki Katarzyny Janus przygotowali zabawne przedstawienie bożonarodzeniowe pt.: Niesforna klasa. Historia opowiadała o pewnej niegrzecznej klasie, która przypominając sobie wydarzenia nocy betlejemskiej, odwróciła się od szatańskich pokus i zmieniła swoje zachowanie, niosąc całej szkolnej społeczności radość, pokój i miłość.

Wśród małych aktorów można było podziwiać: Maryję, Józefa, aniołów, pasterzy, trzech królów, uczniów, nauczycielkę i diabła. Występujący
z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem odtwarzali swoje role, za co nagrodzono ich gromkimi brawami uznania. Doskonałe dopełnienie całości stanowiły śpiewane przy akompaniamencie keyboardu kolędy i pastorałki.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich oglądających
w bożonarodzeniowy nastrój.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *