Dni Otwarte w Naszej Szkole

Dnia 7 marca w Naszej Szkole odbyły się Dni Otwarte, podczas których staraliśmy się przedstawić kandydatom na uczniów i ich rodzicom sposób w jaki pracujemy.  Po powitaniu Gości przez Panią Dyrektor, Rodzice zostali zapoznani z historią, bazą dydaktyczną i metodami pracy w szkole. Mogli też uzyskać szczegółowe informacje na temat pomocy pedagogicznej, nauczania języka angielskiego, religii czy programu edukacji wczesnoszkolnej i pracy świetlicy. Dzieci zostały zaproszone do udziału w eksperymentach, ćwiczeniach, multimedialnych, zabawach ruchowych, rozwiązywania łamigłówek logicznych i wielu innych atrakcjach. Sądząc po ich minach i energii wkładanej we wszystkie formy aktywności, podobało im się ogromnie. Przypominamy, że nabór do Szkoły drogą elektroniczną trwa od 12 marca do 12 kwietnia 2012 roku.

Dziękujemy przybyłym i zapraszamy ponownie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.