Kangurowe zmagania Naszych Uczniów!

15 marca 2012r. uczniowie klas II i III naszej szkoły, podobnie jak miliony uczniów w wielu innych krajach świata, wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.
Do konkursu przygotowywali się na zajęciach koła matematycznego rozwiązując testy z poprzednich lat.
Test, który rozwiązywali, składał się z 21 zadań (klasy II) i 24 zadań (klasy III). Mimo tego, że zadania były w tym roku bardzo trudne, to jednak żaden z naszych uczniów nie poddał się. Każdy z uczestników bardzo uważnie i z zaangażowaniem przystąpił do pracy. Teraz pozostaje już tylko oczekiwać na wyniki tegorocznych zmagań. Wierzymy, że Nasi Uczniowie uplasują się na wysokich miejscach w tym kultowym już konkursie.
Życzymy im powodzenia i sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.