Premiera nowej sztuki!

W dniu 28 marca 2012r społeczność Naszej Szkoły miała okazję obejrzeć rezultaty wielomiesięcznej pracy koła teatralnego prowadzonego przez panie Jolantę Wójcik i Małgorzatę Neugebauer. Mali aktorzy zaprezentowali się w musicalu, który nie tylko bawił, ale także uczył. Bajka traktowała o podróży i bezpieczeństwie na drodze, które jest niezmiernie ważne, gdyż wystarczy tylko chwila nieuwagi, a dojść może do tragedii. Członkowie koła teatralnego mieli przed sobą trudne zadanie, gdyż był to ich premierowy występ, a najtrudniej przecież występuje się przed własną publicznością. Ta ostatnie jednakże rewelacyjnie przyjęła przedstawienie. Dzieci żywo reagowały na to, co działo się na ich oczach i zapewne na długo zapamiętają tę jakże cenną i ciekawą lekcję. Naszemu zespołowi życzymy sukcesów w nadchodzących zmaganiach teatralnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.