Trwa nabór na rok szkolny 2012/2013

Jeszcze do 12 kwietnia można zapisywać dzieci do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego. W związku z przesunięciem daty realizowania obowiązku szkolnego przez dzieci sześcioletnie to rodzice decydują o tym, czy ich pociecha w nadchodzącym roku pójdzie do klasy pierwszej, czy do tak zwanej „zerówki”. Minister Edukacji Narodowej – pani Krystyna Szumilas – zachęca Rodziców do wizyty w szkole i zapoznania się z ofertą edukacyjną. Na stronie internetowej Ośrodka Rozwoju Edukacji zamieszczone zostały specjalnie przygotowane przez ekspertów informacje dotyczące funkcjonowania dziecka sześcioletniego w szkole i przedszkolu. Zapraszamy do zapoznania się z wymienionymi wyżej informacjami i ofertą Naszej Szkoły.

Wszystkie zamieszczone w niniejszym poście materiały pochodzą ze strony: http://ore.edu.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *