II Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej.

27 kwietnia 2012 r. w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej.

Wśród reprezentantów 10 olsztyńskich szkół znalazły się również uczennice naszej szkoły: Julia Biedulska kl. II a, Weronika Kozik kl. II b oraz Aleksandra Pawłowska kl. II b. Dziewczynki były najmłodszymi uczestniczkami Konkursu. Z wielkim przejęciem
i ogromnym zaangażowaniem recytowały swoje wiersze, godnie reprezentując naszą szkołę i dając piękne świadectwo swojej wiary. Natomiast w czasie przerwy chętnie wzięły udział we wspólnym śpiewie, tańcach oraz mini-quizie wiedzy religijnej.

Poziom Konkursu był bardzo wyrównany i jury miało duży dylemat z wyłonieniem laureatów. Pomimo tego, że dziewczynkom nie udało się zająć żadnej z wysokich lokat, humor dopisywał, tym bardziej, że otrzymały dyplomy podziękowania i drobne upominki.

Relacje i zdjęcia z Konkursu niebawem ukażą się również w „Małym Gościu Niedzielnym”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *