Kochajmy Naszą Planetę!

14 V 2012 roku odbył się uroczysty apel ekologiczny pod hasłem „SZANUJMY NASZĄ PLANETĘ”.(Apel planowany był na kwiecień, ale ze względu na chorobę dzieci został przeniesiony na maj. Przygotowała go klasa 0b i koło ekologiczne pod kierunkiem H. Rossochackiej i Celiny Bąk- Czuby.
Najmłodsi zaprezentowali przedstawienie muzyczne, które przypomniało widzom o niezwykłym bogactwie i pięknie naszej przyrody. Aktorzy wcielili się w role różnych gatunków zwierząt (wodnych, lądowych i powietrznych) oraz roślin. Dekorację i rekwizyty dzieci przygotowywały wspólnie z rodzicami. Występujący doskonale wczuli się; w swoje role, ukazując bogaty i bezcenny świat przyrody.
Najważniejszymi celami spotkania było przypomnienie wszystkim widzom:
o ważnej potrzebie dbania o NASZĄ ZIEMIĘ;, o korzyściach płynących z jej poszanowania i zwrócenie uwagi na niezwykłe piękno naszej przyrody.
Uczestnikami apelu byli uczniowie naszej szkoły, ich rodzice oraz nauczyciele. Wspólne spotkanie zakończyło się podziękowaniami i głośnymi brawami.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *