Zawody sportowe w Uranii.

23 maja reprezentacja naszej szkoły  – ( 20 uczniów z klas II i III) uczestniczyła w międzyszkolnych zawodach sportowych, w których wzięło udział 12 szkół z Olsztyna.

W pierwszych zawodach nasi  zawodnicy rywalizowali w 8 konkurencjach z SP 32 i SP1 – zdobywając największą ilość punktów w każdej konkurencji, a tym samym I miejsce, niestety sędziowie nie dali odpocząć naszej reprezentacji i czekające na nas szkoły – z pozostałych grup w kolejnych konkurencjach pokonały naszych uczniów, którzy ostatecznie w finale zajęli V miejsce.

Wszyscy zawodnicy za wejście do ścisłego finału otrzymali słodycze, a szkoła puchar i nagrody sportowe. Reprezentację do zawodów przygotowała Halina Zielińska.

Zdjęcia pochodzą ze strony Stowarzyszenia Juwenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *