Sportowe sukcesy klas III !

10 uczniów naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym systematycznie brało udział jesienią oraz wiosną w zawodach wojewódzkich: „czwartki lekkoatletyczne” organizowane przez Juwenię( Stowarzyszenie Sportu Szkolnego)na stadionie UWM w Kortowie.

Chociaż najmłodsi spośród wszystkichponad 300 zawodników z olsztyńskich szkół i szkół z poza Olsztyna( bo rywalizowali z klasami IV) zajęli wspaniałe lokaty, a dwóch uczniów naszej szkoły stanęło na podium i odebrało medale – Michał Skórski i Kuba Kozłowski z III a.

Punktacja po finałach wojewódzkich:

bieg na 60 m:

Michał Skórski III a            3 miejsce

Maciej Kozłowski III a      10 miejsce

Kuba Kozłowski III a         11 miejsce

Konrad Zomkowski III b 12 miejsce

Nikodem Kurdzieko III a 14 miejsce

Kuba Bauer III b                  18 miejsce

Magda Radajewska III b   14 miejsce

Julia Kowalewska III c      15 miejsce

Rzut piłeczką tenisową:

Kuba Kozłowski III a           3 miejsce

Michał Skórski III a             10 miejsce

Dawid Żyjewski III c           20 miejsce

Skok w dal:

Nikodem Kurdzieko III a  4 miejsce

Konrad Zomkowski III b   5 miejsce

Julia Kowalewska III c       5 miejsce

Maciej Kozłowski III a       6 miejsce

Magda Radajewska III b   7 miejsce

Kuba Bauer III b                  9 miejsce

Na Ogólnopolski Finał 22 czerwca do Łodzi został wytypowany Michał Skórski.

Brawo! Gratulacje wszystkim zawodnikom, którzy młodsi o rok od swoich rywali udowodnili, że dobre wyniki w sporcie zależą od systematycznych treningów, ambicji i wytrwałości w dążeniu do sukcesów! Uczniów do „czwartków lekkoatletycznych” przygotowała oraz dopingowała przez cały rok Halina Zielińska.


			

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *