Sportowe sukcesy klas III !

10 uczniów naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym systematycznie brało udział jesienią oraz wiosną w zawodach wojewódzkich: „czwartki lekkoatletyczne” organizowane przez Juwenię( Stowarzyszenie Sportu Szkolnego)na stadionie UWM w Kortowie.

Chociaż najmłodsi spośród wszystkichponad 300 zawodników z olsztyńskich szkół i szkół z poza Olsztyna( bo rywalizowali z klasami IV) zajęli wspaniałe lokaty, a dwóch uczniów naszej szkoły stanęło na podium i odebrało medale – Michał Skórski i Kuba Kozłowski z III a.

Punktacja po finałach wojewódzkich:

bieg na 60 m:

Michał Skórski III a            3 miejsce

Maciej Kozłowski III a      10 miejsce

Kuba Kozłowski III a         11 miejsce

Konrad Zomkowski III b 12 miejsce

Nikodem Kurdzieko III a 14 miejsce

Kuba Bauer III b                  18 miejsce

Magda Radajewska III b   14 miejsce

Julia Kowalewska III c      15 miejsce

Rzut piłeczką tenisową:

Kuba Kozłowski III a           3 miejsce

Michał Skórski III a             10 miejsce

Dawid Żyjewski III c           20 miejsce

Skok w dal:

Nikodem Kurdzieko III a  4 miejsce

Konrad Zomkowski III b   5 miejsce

Julia Kowalewska III c       5 miejsce

Maciej Kozłowski III a       6 miejsce

Magda Radajewska III b   7 miejsce

Kuba Bauer III b                  9 miejsce

Na Ogólnopolski Finał 22 czerwca do Łodzi został wytypowany Michał Skórski.

Brawo! Gratulacje wszystkim zawodnikom, którzy młodsi o rok od swoich rywali udowodnili, że dobre wyniki w sporcie zależą od systematycznych treningów, ambicji i wytrwałości w dążeniu do sukcesów! Uczniów do „czwartków lekkoatletycznych” przygotowała oraz dopingowała przez cały rok Halina Zielińska.


			

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *