Angielski wcale nie taki trudny!!!

Takiego stwierdzenia mogliby użyć uczniowie, którzy przez cały rok szkolny prowadzili zmagania z językiem angielskim na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych, prowadzonych przez Małgorzatę Kowalewicz.

Uczniowie poznawali nie tylko nowy, poszerzony zakres słownictwa, czy gramatyki, ale również tworzyli własne projekty związane z omawianym materiałem. Ponadto przygotowywali się do szkolnego i międzyszkolnego etapu konkursu z języka angielskiego.

W ramach szkolnego konkursu języka angielskiego, do którego przystąpiło 20 uczniów wyłoniono reprezentantów Szkoły na dwa konkursy międzyszkolne. Były to konkursy organizowane przez Szkołę Podstawową Nr 34 oraz Szkołę Podstawową Nr 3. Naszymi reprezentantami byli:

Katarzyna Obolewicz      –   klasa 3a

Bartosz Gembarski          –    klasa 3b

W obu Międzyszkolnych Konkursach Języka Angielskiego udało im się zająć miejsca w pierwszej dziesiątce. Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów!.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *