Ogromny sukces naszej szkoły!

25 maja uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w województwie w

zawodach sportowych pt” Jem owoce, piję mleko – w życiu zajdę daleko” na pięknym kompleksie sportowym Orlika w ZSO nr 3. Uczestniczymy w programie zdrowego odżywiania: szklanka mleka oraz owoce w szkole, dlatego propagując zdrowy styl odżywiania postanowiliśmy wziąć udział w” zdrowej” rywalizacji pomiędzy 28 szkołami z Olsztyna i województwa. Konkurencje o różnym stopniu trudności wielu dzieciom sprawiały problemy – liczyła się szybkość i precyzja oraz koncentracja na maxa.Oprócz rywalizacji sportowej było także malowanie ludzików warzywnych na czas oraz zbiorowe picie soków- również na czas. Nasi zawodnicy pokonali wszystkie szkoły, otrzymując największą ilość punktów i zdobywając tym samym super nagrody! Szkoła otrzymała Puchar Dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego oraz dyplom zaś zawodnicy za I miejsce piękne rowery oraz medale!
Patronem medialnym nad imprezą sportową był TVP Olsztyn oraz Polskie Radio Olsztyn. W przerwie pomiędzy poszczególnymi konkurencjami dzieci korzystały z różnych przygotowanych atrakcji oraz posiłku przygotowanego przez licznych sponsorów imprezy.Naszą drużynę świetnie dopingowała klas I b, która przybyła z transparentami,rekwizytami i instrumentami muzycznymi.

Reprezentacja naszej szkoły:
Iza Smólska oraz Nicole Filipowicz z kl Ic

Krystian Pakulski kl I d

Agata Lewandowska kl II b

Michał Skórski k III a

Trenerem zwycięskiej drużyny była Halina Zielińska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *