Kolejny Puchar dla Naszej Szkoły!

22.06.w naszej szkole odbył się międzyszkolny turniej o „Puchar Przewodniczącej Rady Osiedla Pieczewo”, który zorganizowały i przeprowadziły: Hanna  Legowicz i Halina Zielińska. Tym razem reprezentacje klas III z SP6, SP 32 oraz SP33 przystąpiły do zawodów, nie wiedząc jakie będą konkurencje. Uczniowie mieli się wykazać umiejętnościami sprawnościowymi jakich nauczyli się przez 3 lata swojej edukacji: biegi z różnymi przyrządami, kozłowanie piłki koszykowej, sztafety wahadłowe, czworakowanie, „pajączek”, tory przeszkód itp. Najwięcej trudności, a zarazem śmiechu sprawiło małym sportowcom chodzenie na donicach, gdzie należało wykazać się niezłą koncentracją i zaciętością, aby dojść do mety. Turniej sprawił wiele radości dzieciom, bo przeprowadzony został w duchu fair play, dominowała zasada dobrej zabawy i jeżeli nie powiodło się w jednej konkurencji, to w następnej można się było wykazać. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodycze i napoje oraz sportowe upominki, a zwycięska drużyna puchar ufundowany przez organizatora turnieju Radę Osiedla Pieczewo.

Klasyfikacja po 10 konkurencjach:

SP33    I miejsce (25 punktów) – zdobycie pucharu Przewodniczącej Rady Osiedla Pieczewo

SP6     II miejsce (19 punktów)

SP32   III miejsce (16 punktów)

 

Skład zwycięskiej drużyny:

Julia Dominik, Inga Balbuza, Daria Dąbkowska, Michał Skórski, Nikodem Kurdzieko, Maciej i Kuba Kozłowscy – III a

Konrad Zomkowski oraz Szymon Malinowski    III b

Julia Kowalewska oraz Oliwia Jóźwiak             III c

 

Trenerem zwycięskiej drużyny była Halina Zielińska.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *