Uczennice I d ponownie odniosły ogólnopolski sukces!!!

Już po raz drugi w tym roku uczennice Id sięgnęły po najwyższą wygraną. W konkursie plastycznym ” z Robaczkiem Podglądaczkiem poznajemy różnorodność biologiczną”, który był realizowany w ramach ogólnopolskiego programu „czym skorupka za młodu nasiąknie….czyli jak pokochać przyrodę, żeby ona pokochała nas”. Konkurs zorganizowany przez SP w Grabowie we współpracy z Olsztyńskim Centrum Edukacji Ekologicznej miał na celu zainteresować dzieci różnorodnością biologiczną w ekosystemie lasu, łąki, stawu, pola.

Ogromna praca naszej szkolnej świetlicy (ekosystem łąki) wyróżniała się pomysłowością, estetyką i oryginalnością wykonania, tym samym zdobywając główną nagrodę, której fundatorem był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

W konkursie wzięło udział wiele przedszkoli i szkół z różnych miejscowości Polski.

Zdobywczynie nagrody: Julia Osmólska, Aleksandra Kobus, Wiktoria Bednarska, Jowita Najmowicz, Wiktoria Fabisiak, Angelika Łukaszewska, Dorota Klimaszewska, Zuzanna Miszkin. Gratulacje,żeby nie zabrakło inwencji,pomysłowości i przede wszystkim weny twórczej w następnym roku szkolnym.

Do konkursu przygotowały dzieci i nadzorowały wykonanie pracy: Halina Zielińska i Magdalena Kurowska.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *