Udanych Wakacji, czyli uroczystość zakończenia roku szkolnego!!!

Nadszedł 29 czerwca 2012 roku i dla Naszej społeczności szkolnej zabrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. O godzinie 9:00 pożegnaliśmy drugo- i trzecioklasistów, a o 10:00 najmłodszych uczniów Naszej Szkoły. Trzecioklasistów pięknymi słowami pożegnali młodsi koledzy i koleżanki. Nie obyło się bez łez uczniów i nauczycieli, którzy żegnali swoich podopiecznych. Głos zabrali też sami trzecioklasiści, w których imieniu Julia Dominik pożegnała grono pedagogiczne i młodszych kolegów.

Następnie w krótkim występie artystycznym członkowie zespołu teatralnego „Szklana Kula” przypomnieli o konieczności zachowania bezpieczeństwa w czasie wakacji i nie tylko.

Po tym krótkim występie nadszedł czas podziękowań dla rodziców, którzy przez trzy lata dzielnie wspierali Nasze działania. Kochani, jeszcze raz z całego serca dziękujemy!!!

Wszystkim Naszym Uczniom i ich rodzicom życzymy udanych, słonecznych i długich wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *