Rodzinny Festyn Jesienny

„Kiedy śmieje się dziecko. Śmieje się cały świat” – pod takim hasłem 4 października 2012 roku przebiegał Rodzinny Festyn Jesienny zorganizowany przez Naszą Szkołę wspólnie z Radą Osiedla Pieczewo. Podobnie jak w latach ubiegłych, Festyn – który na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszej Szkoły – zgromadził licznie całe rodziny.

Wszyscy świetnie bawili się podczas budowania królestw Ziemniaczanego Króla oraz rozgrywanych konkurencji sprawnościowych. Wiele emocji (głównie rodzicom) dostarczył quiz o Januszu Korczaku, wybitnym lekarzu, pisarzu i pedagogu, którego pamięci poświęcony jest cały rok 2012.

Najbardziej obleganymi miejscami były stoiska z pysznymi ciastami i sałatkami, które przygotowali rodzice naszych uczniów oraz loteria fantowa.

Uśmiechnięte buzie dzieci były dowodem, że impreza zakończyła się sukcesem i co najważniejsze pogoda nam dopisała.

Dziękujemy Pani Halinie Mikulskiej – Przewodniczącej Rady Osiedla Pieczewo – za obecność i wspólną zabawę w tym dniu oraz całej Radzie Osiedla za ufundowanie atrakcyjnych nagród.

Dziękujemy rodzicom, dzieciom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za zaangażowanie i wspólną zabawę.
Do zobaczenia za rok

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *