Bieg o Puchar Nadleśniczego

6.10.2012 na polanie przy jeziorze Kielarskim odbyła się II edycja biegów o „Puchar  Nadleśniczego” w kategorii szkół podstawowych. Akcja skierowana była do dzieci i rodzin ceniących sobie aktywny odpoczynek na łonie natury.

Jej celem było przybliżenie uczestnikom – walorów krajobrazowych, turystycznych i przyrodniczych lasów leżących w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Olsztyn. Przedsięwzięcie miało na celu podkreślenie piękna i bogactwa naszych lasów, a także promowanie zdrowego trybu życia i zasad właściwego zachowania się w lesie. Wszyscy zawodnicy otrzymali ciepły posiłek, a przybyłe rodziny mogły korzystać z punktu gastronomicznego.

Koło sportowe z naszej szkoły reprezentowało 3 uczniów i każdy z nich cieszył się wygraną:

I miejsce w kat. chłopców       kl I -II   zajął Krystian Pakulski  II d

II miejsce w kat. dziewczynki   kl I – II   zajęła Natalia Jakubowska II a

III miejsce w kat. dziewczynki  kl I – III   zajęła Wiktoria Bednarska II d

Wszyscy uczniowie z naszej szkoły otrzymali puchary, medale, odznaki,dyplomy,  a przede wszystkim udowodnili sobie, że bieganie to zdrowie, a przy tym daje możliwość osiągania sukcesów,podwyższania własnej kondycji, zwycięstw, radości.Tylko bić brawo i brać z nich przykład!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *