Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15 października 2012 roku uczniowie klas drugich zaprosili społeczność szkolną na przygotowany przez siebie apel z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

W montażu słowno – muzycznym przybliżyli zebranym wagę Edukacji i ludzi z nią związanych dla całego współczesnego świata.

W tym dniu nasi uczniowie nie zapomnieli o serdecznych życzeniach dla swoich nauczycieli i z roześmianymi twarzami życzyli swoim Paniom wszystkiego, co najlepsze, wręczając przy tym kwiatek czy słodki upominek.

Każdy z nauczycieli otrzymał również piękną laurkę z życzeniami, a samorząd szkolny pod opieką pani Małgorzaty Neugebauer poczęstował pedagogów pysznym ciastem i ciepłym słowem. Dziękujemy Wam kochane dzieciaki, że pamiętacie o nas i naszym święcie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *