Przyjaciele zwierząt – szkolny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Jesień przypomina dzieciom o konieczności szczególnego dbania i troszczenia się o wszystkie zwierzątka domowe, wkrótce nadejdzie zima i nasi przyjaciele w schronisku (psy i koty) również oczekują na naszą pomoc, którą co roku im ofiarujemy. Rozpoczęła się zbiórka karmy , kocyków, zabawek i akcesoriów dla zwierząt, które przynosimy do świetlicy na dole. Żeby udowodnić wszystkim, że zwierzęta to nasi przyjaciele – uczniowie klas 0 – III przystąpili do konkursu zorganizowanego przez panie Halinę Zielińską oraz Magdalenę Kurowską. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP33.

Laureaci konkursu:

I miejsce : Weronika Szkoda, Olek Wyskiel, Maja Cecot oraz Julia Osmólska

II miejsce: Mateusz Rypiński, Maja Krzyżak, Emilia Iwanicka, Zuzia Pupiałło

III miejsce: Wiktoria Bednarska, Natalia Kozioł, Hania Gwozdowska i WiktoriaTrafna

Wyróżnienia zdobyli: Kornel Wasilewski, Zuzia Miszkin, Ania Osmańska, Remik Orzechowski oraz Wiktoria Konicka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *