Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Niech tegoroczne  Święta Bożego Narodzenia będą niezapomnianym czasem spędzonym w gronie najbliższych, wolnym od pośpiechu, trosk i zmartwień. Niech odbędą się w spokoju, radości i wzajemnej życzliwości.

 Niech Nowy rok przyniesie same dobre, radosne i słoneczne dni, w których nie zabraknie czasu na realizację planów i zamierzeń oraz czasu spędzanego w gronie Rodziny, przyjaciół i wielu innych bliskich sercom osób.

Dzieciom natomiast życzymy wspaniałych prezentów znalezionych pod choinką, samych radosnych chwil, energii i zapału do zdobywania wiedzy oraz tego, by każdy dzień przynosił wiele dobrych emocji, z których będą czerpały pozytywną energię.

Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej Nr 33

im. Funduszu Narodów Zjednoczonych

na Rzecz Dzieci UNICEF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *