Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Niech tegoroczne  Święta Bożego Narodzenia będą niezapomnianym czasem spędzonym w gronie najbliższych, wolnym od pośpiechu, trosk i zmartwień. Niech odbędą się w spokoju, radości i wzajemnej życzliwości.

 Niech Nowy rok przyniesie same dobre, radosne i słoneczne dni, w których nie zabraknie czasu na realizację planów i zamierzeń oraz czasu spędzanego w gronie Rodziny, przyjaciół i wielu innych bliskich sercom osób.

Dzieciom natomiast życzymy wspaniałych prezentów znalezionych pod choinką, samych radosnych chwil, energii i zapału do zdobywania wiedzy oraz tego, by każdy dzień przynosił wiele dobrych emocji, z których będą czerpały pozytywną energię.

Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej Nr 33

im. Funduszu Narodów Zjednoczonych

na Rzecz Dzieci UNICEF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.