I miejsce w wojewódzkim konkursie ekologiczno-plastycznym

Miło jest rozpoczynać Nowy Rok od informacji o sukcesach naszych uczniów. A jest to duże osiągnięcie – I miejsce w wojewódzkim konkursie ekologiczno – plastycznym na plakat upowszechniający prawidłowe postępowanie ze zużytymi bateriami i akumulatorami w ramach publicznej kampanii edukacyjnej Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego. To znakomite wyróżnienie w konkursie o jakże trudnej tematyce otrzymała Julka Biedulska z klasy III a. Wykonała ona plakat, który w kategorii klas 0 – III zdobył najwyższe uznanie członków jury.

Wręczenie nagród odbyło się w auli Urzędu Marszałkowskiego dnia 21 grudnia 2012 r., którą tego dnia zdobiły nagrodzone i wyróżnione prace. Julka wróciła do domu z pamiątkowym dyplomem oraz ze wspaniałym, wysokiej klasy aparatem fotograficznym. Niech sukces Juki będzie zachętą do aktywnego udziału naszych wychowanków w różnorodnych konkursach. Wam też się może udać!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *