Ach, co to był za bal!

W dniu 9 stycznia 2013 roku w Naszej Szkole zagościły postacie z różnych wymiarów i tych realnych, i tych bajkowych. Stało się tak za sprawą wydarzenia, jakim stał się bal karnawałowy zorganizowany dla uczniów. W tym dniu korytarze rozbrzmiały najmodniejszą w tym sezonie muzyką, a oczom zgromadzonych ukazała się prawdziwa karnawałowa rewia mody dziewczęcej i chłopięcej. Wśród uczniów dostrzec można było wróżki,  księżniczki, raperów, rycerzy, piłkarzy, karateków, zombie, wampiry, wiedźmy, postacie z dawnych baśni i współczesnych bajek. Wśród naszych małych dam zaznaczyć się mogło umiłowanie do stroju w stylu „Monster High”, panowie natomiast przejawiali zamiłowanie do sportu i bohaterstwa. Jednakże żaden ze strojów nie przeszkodził jego właścicielowi szaleć i skakać przy dźwiękach wszechobecnej muzyki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *