Zabawa ze Świętym Mikołajem

Co roku w Naszej Szkole wspólnie z Radą Osiedla Pieczewo organizowana jest zabawa choinkowa, podczas której pojawia się sam Święty Mikołaj z workiem wypełnionym prezentami. Tak też było i tym razem.

Dnia 18 stycznia 2013 roku Nasza Szkoła rozbrzmiała śmiechem dzieci, tupotem roztańczonych nóg, wesołymi okrzykami i muzyką, która porwała do tańca absolutnie wszystkich. W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci, rodzice i organizatorzy wydarzenia bawili się w karnawałowych rytmach i uczestniczyli w konkursach, w których nie było przegranych, a wszyscy otrzymywali słodkie nagrody.  Co jakiś czas dzieci i dorośli musieli głośno krzyczeć, aby Święty Mikołaj usłyszał i przyszedł do nich. Tak się też stało. Zachęcony tańcami dzieci, również przyłączył się do zabawy i ku ogólnej wesołości wykonywał poznane wcześniej przez małych tancerzy układy choreograficzne. Aż żal było kończyć to wspaniałe spotkanie, ale już dzisiaj wiemy, że w przyszłym roku się ono powtórzy.

Serdecznie dziękujemy Radzie Osiedla Pieczewo, bez której ta impreza nie mogłaby się odbyć!

Z ramienia szkoły wydarzenie zorganizowały panie: Małgorzata Żmijewska, Malwina Suhak-Mikołajska, Magdalena Kurowska i Małgorzata Kowalewicz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *