Zapraszamy na konsultacje pedagogiczne!

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi kształcenia dzieci Nasza Szkoła zdecydowała przeprowadzić konsultacje pedagogiczne dla rodziców.

Punkt konsultacyjny dostępny jest od 3 lutego 2013 do 6 marca 2013, w każdy poniedziałek i środę w godzinach 17:00 – 18:00.

W czasie takiego spotkania można obejrzeć Szkołę, porozmawiać z nauczycielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie dręczące Państwa pytania i wątpliwości, jak również spotkać się z Dyrektor Szkoły.  W czasie konsultacji można obejrzeć krótki film prezentacyjny, który w ogromnym skrócie pokazuje czym się na co dzień zajmujemy i jak pracujemy z dziećmi oraz zapoznać się z podręcznikami zgodnymi z Nową Podstawą Programową i technicznymi szczegółami pobytu dziecka w Szkole.

Finałem Naszej akcji jest Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 6 marca 2013 roku w godzinach 17:00 – 19:00.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *