Charytatywna aukcja lalek!

Już w poniedziałek 18 lutego 2012 roku o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 33 przy ul. Stramkowskiej 13 odbędzie się aukcja uszytych przez dzieci i rodziców szmacianych lalek ze wszystkich stron świata. Cena wywoławcza lalki to 10 pln. Akcja odbywa się pod patronatem UNICEF, który jest patronem Naszej Szkoły. Aukcja jest elementem projektu Wszystkie Kolory Świata II, który ma na celu ratowanie życia dzieciom umierającym w Czadzie. Czad jest jednym z najbiedniejszych państw na świecie, a najbardziej cierpią dzieci. Tylko co piąte z nich dożywa piątego roku życia. Nie musi tak być! Naszym celem jest dołożyć chodź małą cegiełkę w misji ratowania największego daru ziemi – dzieci. Przyłącz się i ty! Obejrzyj zamieszczone poniżej zdjęcia, przyjdź i wylicytuj charytatywną lalkę.

Wkrótce nowe zdjęcia !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *