Wybierz swoją lalkę

Już w najbliższy poniedziałek, 18 lutego 2013r odbędzie się aukcja charytatywnych lalek. Zaczynamy o godzinie 17:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF.

O samej akcji sporo piszą i mówią olsztyńskie media, co bardzo Nas cieszy, bo cel jest szczytny. Pięknie o Akcji Wszystkie Kolory Świata II napisał Nasz Olsztyniak, któremu serdecznie dziękujemy za zainteresowanie się prowadzoną w Szkole akcją. Nasi uczniowie niczym małe gwiazdy wypadli w materiale nakręconym przez TVP Olsztyn, którego fragment zaprezentowano 13 lutego w Informacjach o godzinie 18:30.

Wszystkim, którzy mają otwarte serca i umysły serdecznie dziękujemy za pomoc, wsparcie i zainteresowanie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia przeznaczonych na licytację lalek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *