Dzień Otwarty Naszej Szkoły

Dnia 6 marca od godziny 17:00 korytarze  Naszej Szkoły rozbrzmiały wieloma głosami dzieci i dorosłych. Stało się tak za sprawą zorganizowanego Dnia Otwartego Szkoły, podczas którego staraliśmy się przedstawić kandydatom na uczniów i ich rodzicom sposób w jaki pracujemy.  Przy wejściu głównym Rodziców i ich pociechy witali przedstawiciele samorządu szkolnego pod czujnym okiem swojego opiekuna. Świetnie sprawdzili się w roli przewodników i po wizycie w szatni, prowadzili Gości do sali gimnastycznej. Po powitaniu przez Panią Dyrektor, Rodzice zostali zapoznani z historią, bazą dydaktyczną, metodami pracy w szkole oraz kalendarzem imprez szkolnych i Naszymi sukcesami. Następnie przyszedł czas na dowolny sposób poznania Naszej Szkoły, udział dzieci w zajęciach, zapoznanie się z kadrą pedagogiczną, podręcznikami, a co najważniejsze – uzyskanie odpowiedzi na nurtujące Rodziców pytania. Pani Dyrektor i grono pedagogiczne udzielało wyczerpujących informacji na każdy temat,a w szczególności pomocy pedagogicznej, nauczania języka angielskiego, religii czy programu edukacji wczesnoszkolnej i pracy świetlicy. Dzieci zostały zaproszone do udziału w ćwiczeniach multimedialnych, zabawach ruchowych, zajęciach plastycznych, językowych czy rozwiązywania łamigłówek logicznych i wielu innych atrakcjach. Sądząc po ich minach i energii wkładanej we wszystkie formy aktywności, podobało im się ogromnie. Przypominamy, że nabór do Szkoły drogą elektroniczną trwa od 11 marca do 11 kwietnia 2013 roku.

Dziękujemy przybyłym i zapraszamy ponownie!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *