Konkurs na najbardziej oryginalną lalkę rozpoczęty!!!

Dzisiaj rozpoczął się konkurs na najbardziej oryginalną lalkę w ramach projektu Wszystkie Kolory Świata II edycja. Głosowanie odbywa się poprzez specjalną aplikację na portalu społecznościowym facebook i potrwa od 25.marca do 7. kiwetnia 2013 roku.

Nasza Szkoła do konkursu wytypowała pięknego Górala, którego zdjęcie zamieszczamy w galerii.

W czasie trwanie konkursu użytkownicy Facebooka, którzy zechcą oddać głos na wybrana przez siebie laleczkę, muszą się zalogować na swoje konto i wejść w aplikację konkursową. Korzystanie z aplikacji wymaga potwierdzenia wyrażenia zgody na udostępnienie swoich danych z konta profilowego Facebooka.  Każdy użytkownik aplikacji może wyszukać laleczkę reprezentującą daną szkołę stosując odpowiednie filtry (np. wyszukiwanie po nazwie miejscowości, liczbie oddanych głosów etc.).  Zdjęcia w galerii są podpisane nazwą placówki zgłaszającej laleczkę do konkursu.

Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem.  Głos można oddać tylko po powiększeniu wybranego zdjęcia laleczki.

Procedura głosowania w kilku krokach:

1.  Wchodzimy na aplikację konkursową pod następującym adresem https://apps.facebook.com/unicef-kolory-swiata/galeria.powieksz?lalka=337

2. Klikamy przycisk Rozpocznij

3. Klikamy przycisk Przejdź do aplikacji (tym samym wyrażamy zgodę na udostępnienie swoich danych z konta Facebook)

4. Oddajemy głos na lalkę Szkoły Podstawowej Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie

Z góry dziękujemy !!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *