„Ptaki, ptaszki i ptasie igraszki”- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Rozstrzygnięty!

W kwietniu w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny dla klas I-III pod hasłem „Ptaki, ptaszki i ptasie igraszki” Celem konkursu było rozwijanie  u uczniów kreatywności i inwencji twórczej oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej i plastycznej.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza dla dzieci z naszej szkoły. Uczniowie wykonali wiele interesujących prac wykorzystując bardzo ciekawe, różnorodne, często łączone techniki plastyczne.

Wyróżniono 18 uczniów. Prace laureatów zaprezentowane zostały na okolicznościowej wystawie na parterze szkoły.

Konkurs przeprowadziły wychowawczynie świetlicy szkolnej: Halina Zielińska i Magda Kurowska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *