Ex libris godłem czytelnika.

Dnia 6 maja 2013r  laueraci Szkolnego Konkursu Plastycznego Ex-libris – godłem czytelnika zorganizowanego przez Panie Elżbietę Kłodawską-Dulka i Małgorzatę Wójtowicz w celu szerzenia  bezpiecznego korzystania z Internetu i komputera przez dzieci  odebrali pamiątkowe dyplomy i słodkie nagrody.

Wszystko to odbyło się w zaprzyjaźnionej z naszą szkołą Kawiarnioksięgarnii Tajemnica Poliszynela. Przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta  właścicielka – Pani Małgosia Sieniewicz ufundowała dla wszystkich pyszne lody.

Dziękujemy za słodkie nagrody i magiczną Tajemnicę Poliszynela!

LAUREACI KONKURSU

I miejsca

Wiktoria Bednarska

Maksymilian Suchenek

 

II miejsca

Andrzej Kowalski

Aleksandra Tałan

Olga Schmidt

 

III miejsca

Aleksandra Kot

Natalia Gąsowska

Piotr Swędrowski

 

Wyróżnienia

Maksymilian Likszo

Katarzyna Graczyk

Aleksander Wyskiel

Martyna Kwiatkowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *