Teatralny Sukces.

9 maja 2013 roku nasz szkolny teatr „Szklana kula” zdobył pierwsze miejsceXV Rejonowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „ZŁOTA KACZKA” w Barczewie.

Tym razem „uwiedliśmy” jury bardzo dobrą grą aktorską. Wystawiliśmy sztukę pt. „Bajeczka o małpeczce” w opracowaniu i reżyserii Jolanty Wójcik i Małgorzaty Neugebauer. Przedstawienie spotkało się z dużym aplauzem również w naszej szkole, gdzie zaprezentowaliśmy ją już trzy razy.

Bajka opowiada o losach niesfornej małpki Tity (Natalia Zdanowicz) i jej „wybawcy” króla małp Koko (Bartek Burzacki). Ticie towarzyszy cała jej rodzina: mama (Małgosia Kołek), tata (Julia Osmólska), babcia (Ola Krajewska), dziadek (Ania Robaczewska), ciocie (Madzia Zimnoch, Oliwka Maj, Patrycja Łukasik), wujkowie (Julia Rolikowska, Wika Gryglas). Niespodziewanie pojawia się też groźny lew (Małgosia Kołek) oraz dwa urocze ptaszki (Gabrysia Alancewicz i Ala Krasicka). Sztuka bogata jest też w piosenki i układy choreograficzne.

Ogromne podziękowania składamy wszystkim rodzicom  zaangażowanym w tworzenie scenografii i strojów oraz transport  na konkurs.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *