Letni Festyn Rodzinny

Jak co roku Nasza Szkoła wspólnie z Radą Osiedla Pieczewo oraz Radą Rodziców zorganizowała festyn dla społeczności szkolnej i lokalnej. Tegoroczny Festyn Rodzinny odbył się dnia 28 maja 2013 roku pod hasłem „Moja Rodzina – Mój Wszechświat”. W ramach Festynu każda klasa miała przygotować pracę przedstawiającą hasło przewodnie uroczystości. Pomysły i wykonanie jak zwykle przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów, dlatego też przyznano tylko pierwsze miejsca w tej konkurencji.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję skorzystać z takich stoisk jak: malowanie twarzy, rodzinne skoki przez sznur, stoisko plastyczne, loteria fantowa, kiermasz prac nauczycieli i rodziców i wiele wiele innych. Jak zwykle do zabawy zaproszono też rodziców. Sympatyczne i odważne mamy pozwoliły wykonać sobie kosmiczny makijaż i przez chwilę mogły poczuć się jak przybyszki z innej planety. Przy tej okazji przekonaliśmy się jak kreatywnymi wizażystami potrafią być dzieci. Panowie natomiast musieli wykazać się zręcznością i szybkością w pokonywaniu toru przeszkód z samochodową oponą. Tradycyjnie rozegrano też Turniej Rodzin, w którym zespoły musiały wykazać się sprytem, precyzją, szybkością i umiejętnościami kooperacji.

Festyn Rodzinny dał Nam również okazję do zaprezentowania laureatów szkolnego konkursu „Mam talent”. Rodzice i uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak zdolni uczniowie uczęszczają do Naszej Szkoły.

Pomimo złej pogody i konieczności przeniesienia się w mury szkoły, Festyn odbył się w atmosferze radości i przyjaźni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w życie Naszej Szkoły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *