I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Klas Drugich

3 czerwca na boisku naszej szkoły przeprowadzono turniej sportowy o Puchar Przewodniczącej Rady Osiedla Pieczewo. W duchu fair play do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły SP 6, SP 32 oraz SP 33 do pokonywania nieznanych żadnej drużynie konkurencji: skoków w workach, biegów narciarskich, skoków przez hula – hop, skoków na dużych piłkach, sztafety wahadłowej z piłką lekarską, biegu z ringiem, kozłowaniu piłki koszykowej, sadzeniu ziemniaków oraz pokonywaniu specyficznego toru przeszkód.

Zawody zorganizowały i przeprowadziły: Halina Zielińska i Hanna Legowicz, trzeba przyznać, że nasi zawodnicy górowali zwinnością i szybkością nad pozostałymi, a to tylko dlatego, że na co dzień w naszej szkole zmagają się ze skakanką , hula – hopem, piłkami różnej wielkości i codziennie biegają wokół szkoły na czas, a to jak widać procentuje kolejnymi zwycięstwami!

Nagrody :  puchary,  dyplomy, , sprzęt sportowy dla szkół, upominki i słodycze dla zawodników ufundowała Rada Osiedla Pieczewo – główny organizator imprezy oraz Rada Rodziców SP 33.

Reprezentacja naszej szkoły to:

Ola Tałan, Natalia Jakubowska, Ola Kot, Michał Lewandowski   –   II a

Zuzia Miszkin, Julia Osmólska, Wiktoria Bednarska, Dawid Adamowicz, Krystian Pakulski, Jaś Stańczyk  –  II d

Bartosz Burzacki    –  II b

Klasyfikacja końcowa zawodów:

I miejsce     SP 33   – 27 punktów

II miejsce    SP 6     – 16 punktów

III miejsce   SP 32   – 14 punktów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *