Nasza Kandydatka w Konkursie na Wychowawcę Roku 2013

Konkurs Wychowawca Roku 2013 organizowany jest w ramach Kampanii Szkoła bez przemocy. Naszą szkołę reprezentuje Pani Ewa Domańska

Ewa Domańska jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. W zawodzie pracuje od września 1986 roku i bardzo ceni sobie pracę z dziećmi – Pani Ewa stara się, aby nauka była dla młodych ludzi przyjemnością, która prowadzi do osiągania jak najlepszych wyników. Ponadto Ewa Domańska jest organizatorem spotkań integracyjnych z rodzicami swoich uczniów.

Głosowanie trwa do 10 czerwca 2013 roku za pośrednictwem SMS.

Aby oddać głos na Ewę Domańską – wyślij wiadomość SMS na numer 72355 o treści WRE.Ewa Domańska

Głosujmy!!!

Więcej na ten temat przeczytacie Państwo na:

Wychowawca Roku 2013

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *