Cała Polska czy ta dzieciom i My też.

Z okazji tej ogólnopolskiej akcji popularyzacji czytelnictwa w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy Co wiesz o Cudaczku-Wyśmiewaczku zorganizowany przez p.Elzbietę Kłodawską-Dulka oraz p.Małgorzatę Wójtowicz. Uczniowie klas I i II zmagali się 3 czerwca ze szczegółowym testem wiadomości o tej lekturze.

17 czerwca wszyscy uczestnicy konkursy wyruszyli na wycieczkę do biblioteki Pedagogicznej na interaktywne zajęcia, które  przypominały harcerskie podchody!

Po zajęciach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród ufundowanych przez Radę Rodziców. Ale to nie koniec atrakcji – odbyliśmy spacer po parku i …najmilszy punkt dnia – pyszne lody na Starówce!

Tekst i zdjęcia: Elżbieta Kłodawska-Dulka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *