Sportowe rodziny w Biegu Jakubowym

Niedawno zaczął się rok szkolny, a nasi mali sportowcy już brali udział w sportowych zmaganiach, na dodatek zmobilizowali także swoich rodziców do udziału w biegach zorganizowanych 15.09 przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Na trasie 1,5 km od ul.Głowackiego po Stare Miasto. Ponad 200 osób w różnym wieku udowodniło, iż niedzielę można spędzić aktywnie – biegając. W ten sposób podnosimy swoją sprawność fizyczną, hartujemy zdrowie i czujemy radość z życia!

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Osmólska i Jaś Stańczyk z III d,Ola Kot, Ola Pajewska i Ola Tałan z III a oraz Bartosz Kot z I b.

Gratulujemy rodzicom, że podtrzymują w swoich pociechach promocję zdrowego trybu życia i aktywność na świeżym powietrzu! Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, książeczki, soki i słodycze ufundowane przez sponsorów. Wkrótce kolejne sportowe zmagania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *