Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa”

12 grudnia w holu szkoły powstała piękna , świąteczna wystawa dzięki konkursowi międzyszkolnemu „ozdoba choinkowa”, w którym wzięły udział SP32, SP33, SP34 oraz 101.

Najwięcej prac dostarczyły dzieci z klas 0 – III naszej szkoły. Pomysłowość, różnorodność technik i staranność wykonania zachwyciły jurorów, którzy postanowili nagrodzić wielu małych artystów – przyznając im czołowe lokaty i wyróżnienia. Lista Laureatów została umieszczona przy wystawie, nagrody ufundowane przez Radę Rodziców zostaną przed świętami przekazane zwycięzcom.

Organizatorzy konkursu: Halina Zielińska, Magdalena Kurowska, Małgorzata Neugebauer, Elżbieta Wilczewska-Senetra.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *